Informacje o wydarzeniach

System VINCI POWER NAP®

12-04-2021, 10:18

System VINCI POWER NAP ® - to pierwsza na świecie tak wizjonerska, przełomowa technologia środowiska regenerująca ciało i umysł, wspierająca energię, wellbeing człowieka, stworzona i opatentowana przez pionierkę mgr architektury wnętrz/ neuroarchitekt Magdalenę Filcek.

System Vinci Power Nap® jest nowoczesnym, efektywnym i skutecznym rozwiązaniem prośrodowiskowym w miastach, służącym poprawie jakości życia mieszkańców: wspiera profilaktykę, poprawę zdrowia oraz wydajność pracy w ciągu dnia, jakość nocnego snu, redukuje stres i zwiększa poczucia bezpieczeństwa. Wnosi wkład min. w obszar edukacji ekologicznej, ochrony środowiska naturalnego Ziemi, nauki, medycyny, sztuki i kultury, a szkolenia oraz badania pomagają rozwiązać kluczowe wyzwania społeczne w sposób innowacyjny i zrównoważony.

W izolacji jak i intensywnych warunkach pracy - radzenie sobie ze stresem jest i będzie kluczowe dla zachowania fizjologicznej, psychicznej oraz emocjonalnej stabilności ludzi. Interdyscyplinarny system Vinci Power Nap - Kawiarenka Snu®  jest przeznaczony dla przemęczonych: liderów biznesu, dowódców, pracowników, nauczycieli, lekarzy, żołnierzy, dzieci i młodzieży, seniorów, pilotów, astronautów, itp. (możliwy do stworzenia na licencji: w szkołach, szpitalach, miejscach pracy, klinikach, lotniskach, itp).

Jest doskonałym narzędziem wspierającym leczenie lęków, depresji, traum, PTSD, szczególnie pomocnym do celów walki ze skutkami pandemii, poprawiającym odporność miast i ludzi min. na skutki zmian klimatu, poprzez stworzenie oazy zieleni i spokoju w centrum miasta, kojącej zmysły przestrzeni wolnej od miejskich zanieczyszczeń.

System Vinci Power Nap® został stworzony na Szczycie Klimatycznym 2018 COP 24 gdzie zregenerował ok. 500 Delegatów UNFCCC z 58 krajów i uzyskał rekomendacje ONZ, NASA JPL i wielu innych instytucji.

Więcej o projekcie tutaj:
http://vincipowernap.pl/

.