Aktualności

Szkolenia: „Przygotowanie wniosków o dofinansowanie projektów w Programu LIFE 2018"

27-04-2018, 15:07

NFOŚiGW w maju zaprasza na serię bezpłatnych szkoleń dotyczących tworzenia projektów oraz  aplikowania o środki w ramach Programu LIFE, w naborze 2018.  Nasi eksperci przedstawią zasady tworzenia fiszek koncepcyjnych (concept note) i składania wniosków w tegorocznym naborze. Wyjaśnią również wszystkie etapy tworzenia wniosku, przedstawią tegoroczne zmiany oraz omówią zasady oceny wniosków przez Komisję Europejską. W trakcie szkoleń będzie również możliwość rezerwacji konsultacji indywidualnych, planowanych w drugiej połowie maja br.  

Trwają zapisy na szkolenia, które odbędą się dla poszczególnych obszarów priorytetowych w terminach:

1.1. Ochrona środowiska i efektywne gospodarowanie zasobami

(projekty innowacyjne)
15 maja 2018 r. (wtorek)

Ze względu na zbieżność  tematyczną na szkolenie to zapraszamy również wnioskodawców zainteresowanych składaniem wniosków w ramach Podprogramu na rzecz klimatu oraz obszarów priorytetowych . Łagodzenie skutków zmian klimatu (2.1), Dostosowywanie się do skutków zmiany klimatu (2.2)

1.2. Przyroda i Różnorodność biologiczna

(aktywna ochrona przyrody)
17 maja 2018 r. (czwartek)

1.3. Zarządzanie i informacja w zakresie środowiska

(kampanie i projekty informacyjne)
18 maja 2018 r. (piątek)
Ze względu na zbieżność  tematyczną na szkolenie to zapraszamy również wnioskodawców zainteresowanych składaniem wniosków w ramach Podprogramu na rzecz klimatu oraz obszarów priorytetowych Zarządzanie i informacja w zakresie klimatu (2.3)
 

Szkolenia rozpoczną się o godz. 10.00 w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie, ul. Konstruktorska 3a, sala 102. Organizator zapewnia wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

Zgłoszenia dokonać można jedynie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Dojazd z Dworca Centralnego – tramwajem nr 17 (do ul. Woronicza i jeden przystanek pieszo, lub tramwajem nr 31 do przystanku Konstruktorska) lub metrem linią M1 do stacji Wierzbno i tramwajem nr 31 do przystanku Konstruktorska. Obok siedziby NFOŚiGW znajduje się płatny parking (przy ulicy Konstruktorskiej).

Pliki do pobrania

program szkolenia life 15 17 18 maja2018.pdf
program szkolenia life 15 17 18 maja2018.pdf - (325,72 KB) Program szkoleń

.

powrót
do góry